0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishlori
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد بازی انفجار انفجار پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Iran
Persian Gulf Pro League
Nassaji Mazandaran
۲
۱
Havadar SC
Finished
۱۹:۰۰
Japan
J League
Vissel Kobe
۰
۱
Kawasaki Frontale
Finished
۱۴:۳۰
Urawa Red Diamonds
۳
۳
Yokohama F Marinos
Finished
۱۵:۰۰
Republic of Korea
K-League 1
Ulsan Hyundai Horang-i
۱
۰
Jeju United
Finished
۱۴:۳۰
Pohang Steelers
۰
۱
Jeonbuk Hyundai Motors FC
Finished
۱۴:۳۰
Seongnam Ilhwa Chunma
۲
۲
Suwon City
Finished
۱۵:۰۰
Gangwon FC
۱
۰
FC Seoul
Finished
۱۵:۰۰
Australia
A-League
Adelaide United FC
۰
۰
Melbourne City FC
Finished
۱۳:۳۵
Uzbekistan
Super League
FK Kokand 1912
۱
۱
Pakhtakor Tashkent
Finished
۱۶:۱۵
Surkhon Termez
۲
۴
Sogdiyona Jizzax
Finished
۱۶:۱۵
Latvia
LMT Virsliga
Riga FC
۲
۰
BFC Daugava Daugavpils
Finished
۱۹:۳۰
SK Super Nova
۰
۳
Spartaks Jurmala
Finished
۱۹:۳۰
Norway
NM Cup
Orkla
۰
۵
Stjordals Blink
inprogress
۲۰:۳۰
Trygg/Lade
۰
۰
Levanger FK
inprogress
۲۰:۳۰
Junkeren
۱
۱
Mjølner
inprogress
۱۹:۳۰
Os Turnforening
۲
۲
Asane IL Ulset
inprogress
۲۰:۳۰
Brumunddal
۰
۰
Strommen IF
inprogress
۲۰:۳۰
Skjetten
۰
۱
Ullensaker Kisa IL
inprogress
۲۰:۳۰
Lokomotiv Oslo
۰
۰
Eidsvold TF
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Gjovik-Lyn
-
-
Raufoss Fotball
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Pors Grenland
۰
۲
FK Arendal
inprogress
۲۰:۳۰
Bossekop UL
۰
۱
Alta IF
inprogress
۲۰:۳۰
Bremnes
۲
۲
Oygarden FK
inprogress
۲۰:۳۰
Finnsnes IL
۱
۰
Tromsdalen UIL
inprogress
۲۰:۳۰
Rade IL
۰
۰
Fredrikstad FK
inprogress
۲۰:۳۰
Ullern
۱
۰
Asker Fotball
inprogress
۲۰:۳۰
Herd
۰
۱
Molde FK
inprogress
۲۰:۳۰
Voss
۰
۲
SK Brann Bergen
inprogress
۲۰:۳۰
Træff
۱
۲
Vard Haugesund
inprogress
۲۰:۳۰
Nordstrand
۰
۱
Frigg
inprogress
۲۱:۰۰
Harstad IL
۰
۰
FK Senja Silsand
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Baerum SK Sandvika
۰
۰
Kvik Halden FK
inprogress
۲۰:۳۰
Colombia
Liga Femenina
Deportivo Cali (W)
۱
۱
Millonarios (W)
Finished
۰۰:۳۰
Japan
YBC Levain Cup
Kashiwa Reysol
۰
۱
Kyoto Purple Sanga
Finished
۱۴:۳۰
Gamba Osaka
۱
۳
Kashima Antlers
Finished
۱۴:۳۰
Shonan Bellmare
۱
۰
Jubilo Iwata
Finished
۱۴:۳۰
FC Tokyo
۰
۰
Avispa Fukuoka
Finished
۱۴:۳۰
Tokushima Vortis
۰
۲
Nagoya Grampus Eight
Finished
۱۴:۳۰
Shimizu S-pulse
۲
۱
Sanfrecce Hiroshima
Finished
۱۴:۳۰
Consadole Sapporo
۱
۱
Sagan Tosu
Finished
۱۴:۳۰
Oita Trinita
۳
۳
Cerezo Osaka
Finished
۱۴:۳۰
Egypt
Premier League
National Bank
-
-
Al Ahly Cairo
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Norway
U19 Elite League
Sogndal U19
۴
۵
Viking U19
Finished
۱۷:۰۰
Tromso U19
۱
۳
Valerenga U19
Finished
۱۸:۳۰
Netherlands
Eerste Divisie (Jupiler League)
Excelsior Rotterdam
۰
۰
Heracles Almelo
inprogress
۲۱:۱۵
South America
Copa Sudamericana Group H
Junior
۲
۰
Oriente Petrolero
Finished
۰۵:۰۰
World
Friendly International Matches U20
Algeria U20
۱
۱
Ivory Coast U20
Finished
۰۰:۰۰
Mongolia
Premier League
Khangarid Klub
۰
۳
Khaan Khuns Erchim
Finished
۰۹:۳۰
Khovd
۲
۵
FC Selenge Press Falcons
Finished
۱۵:۳۰
BCH Lions
۲
۵
FC Ulaanbaatar
Finished
۱۲:۳۰
United Arab Emirates
UAE U21 League
Al Sharjah SC U21
۲
۱
Baniyas SC U21
Finished
۱۸:۴۵
Al Jazira U21
۲
۱
Al Khaleej (Khor Fakkan) U21
Finished
۱۸:۴۵
Al Ain U21
۳
۲
Al Nasr U21
Finished
۱۸:۴۵
Ajman SCC U21
۱
۰
Al Wasl U21
Finished
۱۸:۴۵
Shabab Al Ahli Dubai U21
۴
۱
Al Dhafra U21
Finished
۱۸:۴۵
Al Orooba U21
۱
۱
Emirates Club RAK U21
Finished
۱۸:۴۵
Al Ittihad Kalba U21
۴
۳
Al Wahda Abu Dhabi U21
Finished
۱۸:۴۵
Czech Republic
Czech Cup
FC Slovacko
۳
۱
AC Sparta Praha
Finished
۱۹:۳۰
South America
Copa Libertadores, Group C
Bragantino Red Bull
۰
۱
Estudiantes de la Plata
Finished
۰۲:۴۵
Estonia
Meistriliiga
Paide Linnameeskond
۴
۲
JK Trans Narva
Finished
۱۹:۰۰
Parnu JK Vaprus
۱
۱
Tallinna JK Legion
Finished
۱۹:۳۰
JK Nomme Kalju
۰
۰
FC Levadia Tallinn
inprogress
۲۱:۰۰
Algeria
Division 1
CR Belouizdad
۰
۰
ES Setif
inprogress
۱۹:۳۰
Asia
AFC Cup
Tishreen
۰
۰
Hilal AL Quds
Finished
۱۹:۳۰
Al Seeb
۱
۰
Jableh SC
Finished
۱۹:۳۰
Gokulam FC
۴
۲
ATK Mohun Bagan AC
Finished
۱۵:۳۰
Al Riffa
۲
۳
Al-Arabi Kuwait
Finished
۱۹:۳۰
Bashundhara Kings
۱
۰
Maziya SRC
Finished
۱۹:۳۰
Chile
Primera B
Deportes Temuco
۲
۰
Cobreloa Calama
Finished
۰۲:۳۰
CD Santa Cruz
۲
۰
San Luis de Quillota
Finished
۰۵:۰۰
Uganda
Uganda Cup
Bul FC
۱
۰
Boma FC
Finished
۱۶:۳۰
South America
Copa Sudamericana Group E
Internacional RS
۲
۰
Independiente Medellin
Finished
۰۲:۴۵
Atletico Clube Goianiense
۱
۰
CD Antofagasta
Finished
۰۵:۰۰
Club 9 de Octubre
۲
۳
Guairena FC
Finished
۰۵:۰۰
Ethiopia
Premier League
Welkite Ketema
۱
۲
Sebeta City
Finished
۱۱:۳۰
Welayta Dicha
۰
۱
Sidama Bunna
Finished
۱۷:۳۰
Defence Force FC
۱
۲
Fasil Kenema
Finished
۱۴:۳۰
Japan
J2 League
Omiya Ardija
۰
۱
Grulla Morioka
Finished
۱۴:۳۰
Japan
J3 League
FC Gifu
۳
۰
Gainare Tottori
Finished
۱۴:۳۰
Brazil
Serie C
AD Confianca SE
۱
۰
Ferroviario
Finished
۰۳:۳۰
Brazil
Campeonato Brasileiro B
Novorizontino SP
۰
۰
Sport Club do Recife
Finished
۰۵:۰۰
Australia
FFA Cup
Blacktown City FC
۲
۱
Sutherland Shire Sharks
Finished
۱۴:۱۵
Edgeworth Eagles
۲
۳
Weston Workers
Finished
۱۳:۰۰
West Canberra Wanderers FC
۴
۳
O'Connor Knights
Finished
۱۳:۰۰
Maitland
۶
۰
Lambton Jaffas FC
Finished
۱۳:۳۰
Adamstown Rosebud FC
۱
۲
Lake Macquarie City FC
Finished
۱۳:۳۰
Bentleigh Greens SC
۳
۰
St Albans Saints
Finished
۱۴:۰۰
Broadbeach United
۴
۳
Western Pride
Finished
۱۴:۰۰
North Pine
۰
۰
Brisbane City
inprogress
۱۴:۰۰
Mandurah City
۱
۲
Inglewood United
Finished
۱۵:۳۰
Whittlesea United SC
۴
۰
Upfield SC
Finished
۱۳:۳۰
St George City FA
۴
۲
Dulwich Hill F.C.
Finished
۱۳:۳۰
Caboolture
۰
۴
Moreton Bay United
Finished
۱۴:۰۰
Redlands United
۱
۲
Sunshine Coast Fire
Finished
۱۴:۱۵
Valentine Phoenix
۱
۳
Broadmeadow Magic
Finished
۱۳:۳۰
Bayside United
۰
۰
Rochedale Rovers
Finished
۱۴:۰۰
Southside Eagles
۰
۰
Eastern Suburbs
inprogress
۱۴:۰۰
Bayswater City
۱۰
۱
Kingsley Westside FC
Finished
۱۶:۳۰
World
Friendly Club Matches
Paro FC
۱
۰
Thimphu City
Finished
۱۶:۳۰
Deportivo Toluca FC
۱
۰
Bayer 04 Leverkusen
Finished
۰۵:۰۰
HNK Rijeka
۱
۱
Ukraine
inprogress
۲۰:۳۰
Saudi Arabia
Youth League U19
Al Hilal Riyadh U19
۱
۰
Al Wahda Mecca U19
Finished
۱۷:۲۵
Al Fateh SC U19
۲
۲
Al Ittifaq Dammam U19
Finished
۱۷:۱۰
Al Ittihad Jeddah U19
۰
۰
Al Faisaly Harmah U19
Finished
۱۷:۵۵
Czech Republic
5. Liga
SK Olympia Rajecko
۱
۰
Bosonohy
inprogress
۲۰:۰۰
Morocco
Botola Pro
Maghreb de Fes
-
-
WAC Wydad Casablanca
بازی شروع نشده است
۲۱:۴۵
Ghana
Premier League
King Faisal Babes FC
۱
۰
Eleven Wonders
inprogress
۱۹:۳۰
Berekum Chelsea
۰
۰
Medeama
inprogress
۱۹:۳۰
WAFA
۰
۱
Accra Lions
Finished
۱۹:۳۰
Hearts of Oak
۱
۰
Bibiani Gold Stars FC
inprogress
۱۹:۳۰
Karela
۱
۰
Great Olympics
inprogress
۱۹:۳۰
Aduana Stars
۰
۰
Elmina Sharks
inprogress
۱۹:۳۰
Real Tamale United
۲
۱
Bechem United
inprogress
۱۹:۳۰
Legon Cities FC
۲
۱
Dreams FC
Finished
۱۹:۳۰
Tanzania
Premier League
Azam FC
۱
۱
Simba SC
inprogress
۲۰:۳۰
Colombia
Primera B
Fortaleza FC
۰
۱
Bogota FC
Finished
۰۵:۱۰
Llaneros FC
۰
۰
Boyaca Chico
Finished
۰۰:۳۰
FC Leones
۰
۰
Real Cartagena
Finished
۰۳:۰۰
Croatia
3. HNL
NK Tekstilac Ravnice
۱
۱
NK Mladost Petrinja
Finished
۱۹:۳۰
NK Udarnik Kurilovec
۱
۱
NK Dugo Selo
Finished
۱۹:۳۰
HNK Segesta Sisak
۰
۱
NK Maksimir
Finished
۱۹:۳۰
NK Vrbovec
۴
۱
NK Tresnjevka
Finished
۱۹:۳۰
Nk Vrapce
۲
۱
NK Lucko
Finished
۱۹:۳۰
Gaj Mace
۶
۲
NK Hask Zagreb
Finished
۱۹:۳۰
NK Trnje
۳
۱
NK Zagorec Krapina
Finished
۱۹:۳۰
Karlovac
۰
۰
Ponikve
inprogress
۲۱:۳۰
Italy
Serie D, Girone G
Muravera
۱
۳
ASD Gladiator
Finished
۱۶:۳۰
Team Nuova Florida
۲
۱
FC Aprilia
Finished
۱۸:۳۰
ASD Carbonia Calcio
۲
۰
Vis Artena
Finished
۱۸:۰۰
ASD Torres
۰
۰
USD Latte Dolce
Finished
۱۸:۳۰
Cynthialbalonga
۷
۲
ASD Lanusei Calcio
Finished
۱۸:۳۰
AS Ostia Mare Lidocalcio
۰
۱
Atletico Uri
Finished
۱۸:۳۰
Arzachena
۲
۰
Afragolese 1944
Finished
۱۷:۳۰
Real Monterotondo Scalo
۰
۳
Giugliano
Finished
۱۸:۳۰
SS Cassino
۱
۱
Insieme Formia
Finished
۱۸:۳۰
Germany
Berlin Liga
TUS Makkabi
-
-
Berlin Hilaspor
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Czech Republic
4. Liga
SFC Opava 2
۱
۳
FK Bohumin
Finished
۱۹:۳۰
Turkey
U19 Elit Ligi
Fenerbahce SK U19
۰
۲
Galatasaray U19
inprogress
۲۰:۳۰
Istanbulspor U19
۱
۱
Altinordu SK U19
Finished
۱۳:۳۰
Kocaelispor U19
۳
۱
Denizlispor U19
Finished
۱۳:۳۰
Finland
Kolmonen
EIF/Akademi
۳
۱
BK-46
inprogress
۲۰:۰۰
RPS Lions
۰
۳
KJP
inprogress
۲۰:۰۰
Slovakia
3. Liga
SKM Liptovsky Hradok
۱
۱
Banik Kalinovo
inprogress
۲۰:۰۰
MSK Senec
۰
۰
Kalinkovo
inprogress
۲۱:۰۰
FTC Filakovo
۱
۰
MFK Dolny Kubin
inprogress
۲۰:۰۰
Liptovska Stiavnica
۱
۲
TJ Tatran Oravske Vesele
inprogress
۲۰:۰۰
FK Cadca
۱
۴
FK Rakytovce
inprogress
۲۰:۰۰
Tatran Krasno Nad Kysucou
۱
۰
TJ Pramen Kovacova
inprogress
۲۰:۰۰
FC Rimavska Sobota
۰
۱
MSK Fomat Martin
inprogress
۲۰:۰۰
SK Novohrad Lucenec
۰
۰
TJ Jednota Banova
inprogress
۲۰:۰۰
MFK Zarnovica
۱
۱
FK Podkonice
inprogress
۲۰:۰۰
Tunisia
Ligue 1, Championship Group
Club Africain
۰
۱
Etoile Sportive du Sahel
Finished
۱۹:۳۰
Denmark
1st Division
Elite 3000 Helsingor
۰
۱
Lyngby BK
inprogress
۲۱:۰۰
Hvidovre IF
۲
۰
FC Fredericia
inprogress
۲۱:۰۰
Nykobing FC
۰
۱
AC Horsens
inprogress
۲۱:۰۰
Esbjerg F.B.
۲
۰
Fremad Amager
inprogress
۲۱:۰۰
Greece
Gamma Ethniki
Proodeftiki FC
۰
۰
Makedonikos FC
Finished
۱۸:۳۰
Ilioupoli GS
۱
۱
Agrotikos Asteras
Finished
۱۸:۳۰
Iraklis Larissa
۱
۳
Pao Rouf
Finished
۱۸:۳۰
Cameroon
Elite One
Stade Renard
۰
۰
Union Sportive de Douala
Finished
۱۷:۳۰
PWD Bamenda
۱
۳
Fovu de Baham
Finished
۱۷:۳۰
Cotonsport de Garoua
۳
۰
Eding Sport FC
Finished
۱۹:۳۰
Fauve Azur Elite
۱
۱
APEJES FC
Finished
۱۹:۰۰
Bamboutos
۰
۰
New Star de Douala
Finished
۱۹:۰۰
Yong Sp. Academy
۰
۰
Les Astres
inprogress
۲۱:۳۰
Colombe du Dja et Lobo
۲
۰
Tonnerre Yaounde
Finished
۱۹:۰۰
Renaissance FC de Ngoumou
۰
۰
Yafoot FC (Yaounde FC II)
inprogress
۱۹:۰۰
Union de Loum
۰
۰
Dragon FC Yaounde
inprogress
۱۹:۰۰
Panthere de Nde
۰
۱
Canon Sportif de Yaounde
Finished
۱۹:۳۰
Rwanda
Rwanda Cup
Police FC
۲
۲
AS Kigali
Finished
۱۷:۳۰
Turkey
3. Lig
76 Igdir Belediyespor
۳
۲
68 Yeni Aksaray Belediyspor
Finished
۱۷:۰۰
Iskenderun
۲
۱
Yeni Orduspor
Finished
۱۷:۳۰
Hungary
U19 1st Division
Kecskemeti TE U19
۲
۱
Nyiregyhaza U19
Finished
۱۵:۳۰
Nepal
C Division
Khalibari Youth FC
۱
۲
Mahabir Club
Finished
۱۴:۴۵
Birgunj Youth Academy
۰
۴
Pulchowk SC
Finished
۰۸:۱۵
Planning Boys United
۳
۱
32 Academy
Finished
۱۱:۳۰
Israel
Youth League
Hapoel Petach Tikva U19
۰
۲
Shimshon Tel Aviv Raya U19
Finished
۱۸:۰۰
Hapoel Kiryat Ono U19
۰
۱
Maccabi Yavne Shimon U19
Finished
۱۸:۰۰
Hapoel Hod Hasharon U19
۰
۱
Maccabi Yaffo Kabilio U19
Finished
۱۸:۰۰
Hapoel Umm al-Fahm U19
۰
۰
Hapoel Iksal Imad U19
inprogress
۱۸:۰۰
SC Newe Yosef U19
۳
۳
Maccabi Ironi Kiryat Ata U19
Finished
۱۸:۰۰
Gadna Tel Aviv U19
۲
۳
Hapoel Katamon Jerusalem U19
Finished
۱۸:۰۰
Maccabi Achi Nazareth U19
۱
۲
MS Pardes Hana Karkur U19
Finished
۱۸:۰۰
Hakoah Amidar Ramat Gan U19
۰
۱
Maccabi Herzliya U19
Finished
۱۸:۰۰
SC Haifa Robi Shapira U19
۰
۱
Hapoel Haifa U19
Finished
۱۸:۰۰
Hapoel Nof Hagalil U19
۴
۰
Beitar Ness Toubruk U19
Finished
۱۸:۰۰
Hapoel Herzliya U19
۰
۰
Maccabi Tzur Shalom FC U19
inprogress
۱۸:۰۰
Paraguay
Division Intermedia
Sportivo Iteno
۱
۱
2 de Mayo
Finished
۱۸:۳۰
Independiente FBC
۰
۰
Atletico Colegiales
Finished
۱۸:۳۰
Estonia
Esiliiga B
JK Tallinna Kalev II
۰
۲
Tabasalu Charma
inprogress
۲۰:۳۰
Poland
Regional Cup
Sleza Wroclaw
۴
۰
Zaglebie Lubin II
Finished
۱۸:۳۰
Republic of Korea
K-League 2
Ansan Greeners
۰
۱
Chungnam Asan
Finished
۱۵:۰۰
Bucheon FC 1995
۰
۱
Gyeongnam FC
Finished
۱۵:۰۰
Thailand
FA Cup
Suphanburi FC
۲
۳
Buriram United FC
Finished
۱۶:۳۰
Police Tero FC
۱
۲
Nakhon Ratchasima
Finished
۱۵:۳۰
Asia
Southeast Asian Games Women
Vietnam (W)
۱
۰
Myanmar (W)
Finished
۱۶:۳۰
Thailand (W)
۳
۰
Philippines (W)
Finished
۱۳:۰۰
South America
Copa Libertadores, Group E
Boca Juniors
۱
۱
Corinthians Paulista
Finished
۰۵:۰۰
South America
Copa Sudamericana Group G
Ceara CE
۶
۰
General Caballero JLM
Finished
۰۲:۴۵
Finland
Kakkonen Lohko C
VIFK Vaasa
۲
۲
GBK Kokkola
inprogress
۲۰:۳۰
Sweden
Superettan
Utsiktens BK
۰
۰
Landskrona Bois
inprogress
۲۱:۳۰
Skovde AIK
۰
۰
Orebro SK
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Orgryte IS
۰
۰
Trelleborgs FF
inprogress
۲۱:۳۰
Vasteras SK FK
۰
۰
Jonkopings Sodra
inprogress
۲۱:۳۰
Germany
Oberliga Schleswig-Holstein
Dornbreite
۰
۰
TSV Kronshagen
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Saudi Arabia
Division 1
Al-Draih
۱
۰
Al-Jeel
inprogress
۲۰:۴۰
AL Ain
۰
۰
Al Jabalain
inprogress
۲۰:۵۰
Hajer
۰
۰
Al-Quadisiya
inprogress
۲۰:۳۰
Al-Orubah
۰
۰
Al Akhdoud
inprogress
۲۱:۱۵
Ecuador
Liga Pro Serie B
El Nacional Quito
۲
۰
Chacaritas SC
Finished
۰۴:۳۰
Poland
III Liga
Mamry Gizycko
۰
۱
GKS Wikielec
Finished
۱۹:۳۰
Italy
Serie D, Girone I
ASD San Luca
۳
۳
Santa Maria Cilento
Finished
۱۸:۳۰
Malawi
Super League
Blue Eagles
۰
۰
Civo United
Finished
۱۷:۰۰
South America
Copa Libertadores, Group H
Sporting Cristal Lima
۰
۰
Talleres de Cordoba
Finished
۰۵:۰۰
CR Flamengo RJ
۳
۰
Universidad Catolica
Finished
۰۵:۰۰
Brazil
Carioca 2
Artsul Futebol Clube
-
-
Volta Redonda
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Brazil
Carioca U20
Volta Redonda U20
۰
۰
Bangu AC RJ U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Sweden
2. Division Sodra Gotaland
Asarums IF FK
۰
۰
Kristianstads FF
inprogress
۲۱:۳۰
Bosnia and Herzegovina
Premier Liga
FK Zeljeznicar Sarajevo
۰
۰
FK Borac Banjaluka
inprogress
۲۰:۳۰
NK Siroki Brijeg
۰
۱
FK Tuzla City
inprogress
۲۰:۳۰
Nicaragua
Primera Division Women
Real Esteli (W)
۱
۰
Juventus Managua (W)
inprogress
۱۹:۳۰
Togo
Premier Division
AS Togo Port
۰
۲
ASC Kara
Finished
۱۹:۳۰
Bosnia and Herzegovina
Cup
FK Krupa na Vrbasu
۲
۰
Rudar Prijedor
Finished
۱۹:۳۰
Colombia
Regional League
Real San Jeronimo
۲
۰
E.D.P IND. Medellin
Finished
۰۵:۳۰
Italy
Serie D, Girone H
Audace Cerignola
۳
۰
Brindisi
Finished
۱۸:۳۰
Malaysia
Super League
Johor Darul Takzim FC
۲
۲
Pahang
Finished
۱۶:۴۵
Romania
Liga 1 Women
Independenta Baia Mare (W)
۱
۰
Banat Girls FC (W)
Finished
۱۲:۳۰
United States
USL League Two
Dalton Red Wolves SC
۲
۰
Southern Soccer Academy Kings
Finished
۰۴:۰۰
South Georgia Tormenta FC II
۲
۰
East Atlanta FC
Finished
۰۴:۰۰
South America
Copa Sudamericana Group C
Banfield
۱
۱
Universidad Catolica Quito
Finished
۰۲:۴۵
South America
Copa Libertadores, Group B
Caracas FC
۰
۰
The Strongest La Paz
Finished
۰۲:۴۵
South America
Copa Libertadores, Group G
Penarol Montevideo
۰
۰
Cerro Porteno
Finished
۰۲:۴۵
Tunisia
Ligue 1, Relegation Group
ES Hammam Sousse
۱
۱
Esperance Sportive Zarzis
Finished
۱۸:۳۰
Olympique Beja
۲
۰
ES Metlaoui
Finished
۱۸:۳۰
Morocco
Botola Pro 2
Club R Zemamra
۰
۰
Maghrib Association Tetouan
inprogress
۲۰:۳۰
Guatemala
Liga Nacional
Malacateco
-
-
CSD Comunicaciones
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Mali
Premiere Division
AS Real Bamako
۰
۰
Djoliba AC
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Sweden
2. Division Norra Svealand
Forsbacka IK
۰
۰
Sandvikens AIK FK
inprogress
۲۱:۳۰
Croatia
Regional Cup
NK Dubrava Zagreb
۰
۰
Kustosija
inprogress
۲۰:۳۰
Spain
Division de Honor Juvenil, Group 6
CF Juventud Laguna U19
۰
۱
Union Viera CF U19
inprogress
۲۰:۳۰
Gambia
Division 2
Kanifing East FC
۰
۰
Kiang West FC
inprogress
۲۰:۳۰
Immigration FC
۰
۰
Bombada FC
inprogress
۲۰:۳۰
Bosnia and Herzegovina
Cup Women
ZNK Sfk 2000 Sarajevo (W)
۴
۱
ZFNK Emina (W)
Finished
۱۹:۳۰
Poland
IV Liga
Unia Kosztowy
۰
۱
KS Unia Dabrowa Gornicza
inprogress
۲۰:۳۰
Senegal
FA Cup
ASC Yeggo
۰
۰
Thies FC
inprogress
۲۰:۳۰
Ajel De Rusfique
۰
۰
Generation Foot
inprogress
۲۰:۳۰
Amitie FC
۰
۱
ASC Linguere
inprogress
۲۰:۳۰
Norway
NM Cup Women
Viking FK (W)
۰
۰
Avaldsnes (W)
inprogress
۲۰:۳۰
Angola
Girabola
Atletico Petroleos de Luanda
۰
۰
Sagrada Esperanca
inprogress
۲۰:۰۰
Armenia
Premier League
FC Urartu Banants Yerevan
۰
۰
Alashkert
Finished
۱۹:۳۰
Uruguay
Reserve League
Deportivo Maldonado Reserves
۰
۰
CA River Plate Montevideo Reserves
Finished
۱۷:۳۰
Russia
FNL 2, Group 4
Dinamo Barnaul
۳
۰
NoSta Novotroitsk
Finished
۱۶:۰۰
Irtysh Omsk
۱
۱
Gazovik 2 Orenburg
Finished
۱۷:۳۰
Faroe Islands
1. Deild
Klaksvíkar Ítróttarfelag II
۲
۱
Undrið FF
Finished
۰۰:۰۰
Germany
Oberliga NOFV South
FC International Leipzig
-
-
FSV Wacker Nordhausen
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰