0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishlori
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد بازی انفجار انفجار پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Iran
Persian Gulf Pro League
Nassaji Mazandaran
۰
۱
Havadar SC
inprogress
۱۹:۰۰
Japan
J League
Vissel Kobe
۰
۱
Kawasaki Frontale
Finished
۱۴:۳۰
Urawa Red Diamonds
۳
۳
Yokohama F Marinos
Finished
۱۵:۰۰
Republic of Korea
K-League 1
Ulsan Hyundai Horang-i
۱
۰
Jeju United
Finished
۱۴:۳۰
Pohang Steelers
۰
۱
Jeonbuk Hyundai Motors FC
Finished
۱۴:۳۰
Seongnam Ilhwa Chunma
۲
۲
Suwon City
Finished
۱۵:۰۰
Gangwon FC
۱
۰
FC Seoul
Finished
۱۵:۰۰
Australia
A-League
Adelaide United FC
۰
۰
Melbourne City FC
Finished
۱۳:۳۵
Uzbekistan
Super League
FK Kokand 1912
۱
۱
Pakhtakor Tashkent
Finished
۱۶:۱۵
Surkhon Termez
۲
۴
Sogdiyona Jizzax
Finished
۱۶:۱۵
Norway
NM Cup
Orkla
-
-
Stjordals Blink
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Trygg/Lade
-
-
Levanger FK
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Brumunddal
-
-
Strommen IF
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Os Turnforening
-
-
Asane IL Ulset
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Skjetten
-
-
Ullensaker Kisa IL
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Junkeren
۰
۰
Mjølner
inprogress
۱۹:۳۰
Bossekop UL
-
-
Alta IF
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Pors Grenland
-
-
FK Arendal
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Finnsnes IL
-
-
Tromsdalen UIL
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Rade IL
-
-
Fredrikstad FK
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Herd
-
-
Molde FK
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Voss
-
-
SK Brann Bergen
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Bremnes
-
-
Oygarden FK
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Baerum SK Sandvika
-
-
Kvik Halden FK
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Ullern
-
-
Asker Fotball
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Træff
-
-
Vard Haugesund
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Colombia
Liga Femenina
Deportivo Cali (W)
۱
۱
Millonarios (W)
Finished
۰۰:۳۰
Japan
YBC Levain Cup
Kashiwa Reysol
۰
۱
Kyoto Purple Sanga
Finished
۱۴:۳۰
Gamba Osaka
۱
۳
Kashima Antlers
Finished
۱۴:۳۰
Shonan Bellmare
۱
۰
Jubilo Iwata
Finished
۱۴:۳۰
FC Tokyo
۰
۰
Avispa Fukuoka
Finished
۱۴:۳۰
Tokushima Vortis
۰
۲
Nagoya Grampus Eight
Finished
۱۴:۳۰
Shimizu S-pulse
۲
۱
Sanfrecce Hiroshima
Finished
۱۴:۳۰
Consadole Sapporo
۱
۱
Sagan Tosu
Finished
۱۴:۳۰
Oita Trinita
۳
۳
Cerezo Osaka
Finished
۱۴:۳۰
Latvia
LMT Virsliga
Riga FC
۰
۰
BFC Daugava Daugavpils
inprogress
۱۹:۳۰
SK Super Nova
۰
۰
Spartaks Jurmala
inprogress
۱۹:۳۰
Norway
U19 Elite League
Sogndal U19
۴
۵
Viking U19
Finished
۱۷:۰۰
Tromso U19
۱
۲
Valerenga U19
inprogress
۱۸:۳۰
South America
Copa Sudamericana Group H
Junior
۲
۰
Oriente Petrolero
Finished
۰۵:۰۰
Czech Republic
Czech Cup
FC Slovacko
۱
۰
AC Sparta Praha
inprogress
۱۹:۳۰
World
Friendly International Matches U20
Algeria U20
۱
۱
Ivory Coast U20
Finished
۰۰:۰۰
Mongolia
Premier League
Khangarid Klub
۰
۳
Khaan Khuns Erchim
Finished
۰۹:۳۰
Khovd
۲
۵
FC Selenge Press Falcons
Finished
۱۵:۳۰
BCH Lions
۲
۵
FC Ulaanbaatar
Finished
۱۲:۳۰
Estonia
Meistriliiga
Paide Linnameeskond
۲
۱
JK Trans Narva
inprogress
۱۹:۰۰
Parnu JK Vaprus
۰
۰
Tallinna JK Legion
inprogress
۱۹:۳۰
South America
Copa Libertadores, Group C
Bragantino Red Bull
۰
۱
Estudiantes de la Plata
Finished
۰۲:۴۵
Asia
AFC Cup
Bashundhara Kings
۰
۰
Maziya SRC
inprogress
۱۹:۳۰
Al Seeb
۰
۰
Jableh SC
inprogress
۱۹:۳۰
Gokulam FC
۴
۲
ATK Mohun Bagan AC
Finished
۱۵:۳۰
Al Riffa
۰
۰
Al-Arabi Kuwait
inprogress
۱۹:۳۰
Tishreen
۰
۰
Hilal AL Quds
inprogress
۱۹:۳۰
Chile
Primera B
Deportes Temuco
۲
۰
Cobreloa Calama
Finished
۰۲:۳۰
CD Santa Cruz
۲
۰
San Luis de Quillota
Finished
۰۵:۰۰
United Arab Emirates
UAE U21 League
Al Sharjah SC U21
۲
۱
Baniyas SC U21
inprogress
۱۸:۴۵
Al Ain U21
۲
۱
Al Nasr U21
inprogress
۱۸:۴۵
Al Jazira U21
۱
۱
Al Khaleej (Khor Fakkan) U21
inprogress
۱۸:۴۵
Shabab Al Ahli Dubai U21
۱
۰
Al Dhafra U21
inprogress
۱۸:۴۵
Al Ittihad Kalba U21
۱
۲
Al Wahda Abu Dhabi U21
inprogress
۱۸:۴۵
Ajman SCC U21
۱
۰
Al Wasl U21
inprogress
۱۸:۴۵
Al Orooba U21
۱
۱
Emirates Club RAK U21
inprogress
۱۸:۴۵
South America
Copa Sudamericana Group E
Internacional RS
۲
۰
Independiente Medellin
Finished
۰۲:۴۵
Atletico Clube Goianiense
۱
۰
CD Antofagasta
Finished
۰۵:۰۰
Club 9 de Octubre
۲
۳
Guairena FC
Finished
۰۵:۰۰
Ethiopia
Premier League
Welkite Ketema
۱
۲
Sebeta City
Finished
۱۱:۳۰
Welayta Dicha
۰
۱
Sidama Bunna
Finished
۱۷:۳۰
Defence Force FC
۱
۲
Fasil Kenema
Finished
۱۴:۳۰
Uganda
Uganda Cup
Bul FC
۱
۰
Boma FC
Finished
۱۶:۳۰
Brazil
Serie C
AD Confianca SE
۱
۰
Ferroviario
Finished
۰۳:۳۰
Japan
J2 League
Omiya Ardija
۰
۱
Grulla Morioka
Finished
۱۴:۳۰
Japan
J3 League
FC Gifu
۳
۰
Gainare Tottori
Finished
۱۴:۳۰
Saudi Arabia
Youth League U19
Al Hilal Riyadh U19
۱
۰
Al Wahda Mecca U19
Finished
۱۷:۲۵
Al Fateh SC U19
۲
۲
Al Ittifaq Dammam U19
Finished
۱۷:۱۰
Al Ittihad Jeddah U19
۰
۰
Al Faisaly Harmah U19
inprogress
۱۷:۵۵
Australia
FFA Cup
Blacktown City FC
۲
۱
Sutherland Shire Sharks
Finished
۱۴:۱۵
Edgeworth Eagles
۲
۳
Weston Workers
Finished
۱۳:۰۰
West Canberra Wanderers FC
۴
۳
O'Connor Knights
Finished
۱۳:۰۰
Maitland
۶
۰
Lambton Jaffas FC
Finished
۱۳:۳۰
Adamstown Rosebud FC
۱
۲
Lake Macquarie City FC
Finished
۱۳:۳۰
Bentleigh Greens SC
۳
۰
St Albans Saints
Finished
۱۴:۰۰
Broadbeach United
۴
۳
Western Pride
Finished
۱۴:۰۰
North Pine
۰
۰
Brisbane City
inprogress
۱۴:۰۰
Mandurah City
۱
۲
Inglewood United
Finished
۱۵:۳۰
Whittlesea United SC
۴
۰
Upfield SC
Finished
۱۳:۳۰
St George City FA
۴
۲
Dulwich Hill F.C.
Finished
۱۳:۳۰
Caboolture
۰
۴
Moreton Bay United
Finished
۱۴:۰۰
Redlands United
۱
۲
Sunshine Coast Fire
Finished
۱۴:۱۵
Valentine Phoenix
۱
۳
Broadmeadow Magic
Finished
۱۳:۳۰
Bayside United
۰
۰
Rochedale Rovers
Finished
۱۴:۰۰
Southside Eagles
۰
۰
Eastern Suburbs
inprogress
۱۴:۰۰
Bayswater City
۱۰
۱
Kingsley Westside FC
Finished
۱۶:۳۰
World
Friendly Club Matches
Paro FC
۱
۰
Thimphu City
Finished
۱۶:۳۰
Deportivo Toluca FC
۱
۰
Bayer 04 Leverkusen
Finished
۰۵:۰۰
Brazil
Campeonato Brasileiro B
Novorizontino SP
۰
۰
Sport Club do Recife
Finished
۰۵:۰۰
Colombia
Primera B
Fortaleza FC
۰
۱
Bogota FC
Finished
۰۵:۱۰
Llaneros FC
۰
۰
Boyaca Chico
Finished
۰۰:۳۰
FC Leones
۰
۰
Real Cartagena
Finished
۰۳:۰۰
Italy
Serie D, Girone G
Muravera
۱
۳
ASD Gladiator
Finished
۱۶:۳۰
Team Nuova Florida
۱
۱
FC Aprilia
inprogress
۱۸:۳۰
ASD Carbonia Calcio
۱
۰
Vis Artena
inprogress
۱۸:۰۰
ASD Torres
۰
۰
USD Latte Dolce
inprogress
۱۸:۳۰
Cynthialbalonga
۳
۰
ASD Lanusei Calcio
inprogress
۱۸:۳۰
AS Ostia Mare Lidocalcio
۰
۰
Atletico Uri
inprogress
۱۸:۳۰
Arzachena
۲
۰
Afragolese 1944
Finished
۱۷:۳۰
Real Monterotondo Scalo
۰
۲
Giugliano
inprogress
۱۸:۳۰
SS Cassino
۰
۱
Insieme Formia
inprogress
۱۸:۳۰
Algeria
Division 1
CR Belouizdad
۰
۰
ES Setif
inprogress
۱۹:۳۰
Ghana
Premier League
King Faisal Babes FC
۰
۰
Eleven Wonders
inprogress
۱۹:۳۰
Hearts of Oak
۰
۰
Bibiani Gold Stars FC
inprogress
۱۹:۳۰
Berekum Chelsea
۰
۰
Medeama
inprogress
۱۹:۳۰
Karela
۰
۰
Great Olympics
inprogress
۱۹:۳۰
Aduana Stars
۰
۰
Elmina Sharks
inprogress
۱۹:۳۰
Real Tamale United
۰
۰
Bechem United
inprogress
۱۹:۳۰
Legon Cities FC
۰
۰
Dreams FC
inprogress
۱۹:۳۰
WAFA
۰
۰
Accra Lions
inprogress
۱۹:۳۰
Rwanda
Rwanda Cup
Police FC
۲
۲
AS Kigali
Finished
۱۷:۳۰
Cameroon
Elite One
Stade Renard
۰
۰
Union Sportive de Douala
Finished
۱۷:۳۰
PWD Bamenda
۱
۳
Fovu de Baham
Finished
۱۷:۳۰
Fauve Azur Elite
۰
۱
APEJES FC
inprogress
۱۹:۰۰
Bamboutos
۰
۰
New Star de Douala
inprogress
۱۹:۰۰
Colombe du Dja et Lobo
۰
۰
Tonnerre Yaounde
inprogress
۱۹:۰۰
Renaissance FC de Ngoumou
۰
۰
Yafoot FC (Yaounde FC II)
inprogress
۱۹:۰۰
Union de Loum
۰
۰
Dragon FC Yaounde
inprogress
۱۹:۰۰
Cotonsport de Garoua
۰
۰
Eding Sport FC
inprogress
۱۹:۳۰
Panthere de Nde
۰
۰
Canon Sportif de Yaounde
inprogress
۱۹:۳۰
Israel
Youth League
Hapoel Petach Tikva U19
۰
۲
Shimshon Tel Aviv Raya U19
inprogress
۱۸:۰۰
Hapoel Kiryat Ono U19
۰
۱
Maccabi Yavne Shimon U19
inprogress
۱۸:۰۰
Hapoel Hod Hasharon U19
۰
۱
Maccabi Yaffo Kabilio U19
inprogress
۱۸:۰۰
Hakoah Amidar Ramat Gan U19
۰
۱
Maccabi Herzliya U19
inprogress
۱۸:۰۰
Hapoel Umm al-Fahm U19
۰
۰
Hapoel Iksal Imad U19
inprogress
۱۸:۰۰
SC Newe Yosef U19
۳
۲
Maccabi Ironi Kiryat Ata U19
inprogress
۱۸:۰۰
Gadna Tel Aviv U19
۲
۱
Hapoel Katamon Jerusalem U19
inprogress
۱۸:۰۰
Maccabi Achi Nazareth U19
۱
۲
MS Pardes Hana Karkur U19
inprogress
۱۸:۰۰
SC Haifa Robi Shapira U19
۰
۱
Hapoel Haifa U19
inprogress
۱۸:۰۰
Hapoel Nof Hagalil U19
۳
۰
Beitar Ness Toubruk U19
inprogress
۱۸:۰۰
Hapoel Herzliya U19
۰
۰
Maccabi Tzur Shalom FC U19
inprogress
۱۸:۰۰
Turkey
3. Lig
76 Igdir Belediyespor
۳
۲
68 Yeni Aksaray Belediyspor
Finished
۱۷:۰۰
Iskenderun
۲
۱
Yeni Orduspor
Finished
۱۷:۳۰
Nepal
C Division
Khalibari Youth FC
۱
۲
Mahabir Club
Finished
۱۴:۴۵
Birgunj Youth Academy
۰
۴
Pulchowk SC
Finished
۰۸:۱۵
Planning Boys United
۳
۱
32 Academy
Finished
۱۱:۳۰
Hungary
U19 1st Division
Kecskemeti TE U19
۲
۱
Nyiregyhaza U19
Finished
۱۵:۳۰
South America
Copa Sudamericana Group G
Ceara CE
۶
۰
General Caballero JLM
Finished
۰۲:۴۵
South America
Copa Libertadores, Group E
Boca Juniors
۱
۱
Corinthians Paulista
Finished
۰۵:۰۰
Republic of Korea
K-League 2
Ansan Greeners
۰
۱
Chungnam Asan
Finished
۱۵:۰۰
Bucheon FC 1995
۰
۱
Gyeongnam FC
Finished
۱۵:۰۰
Asia
Southeast Asian Games Women
Vietnam (W)
۱
۰
Myanmar (W)
Finished
۱۶:۳۰
Thailand (W)
۳
۰
Philippines (W)
Finished
۱۳:۰۰
Thailand
FA Cup
Suphanburi FC
۲
۳
Buriram United FC
Finished
۱۶:۳۰
Police Tero FC
۱
۲
Nakhon Ratchasima
Finished
۱۵:۳۰
Greece
Gamma Ethniki
Proodeftiki FC
۰
۰
Makedonikos FC
inprogress
۱۸:۳۰
Ilioupoli GS
۰
۱
Agrotikos Asteras
inprogress
۱۸:۳۰
Iraklis Larissa
۰
۱
Pao Rouf
inprogress
۱۸:۳۰
Tanzania
Premier League
Azam FC
-
-
Simba SC
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Turkey
U19 Elit Ligi
Fenerbahce SK U19
-
-
Galatasaray U19
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Istanbulspor U19
۱
۱
Altinordu SK U19
Finished
۱۳:۳۰
Kocaelispor U19
۳
۱
Denizlispor U19
Finished
۱۳:۳۰
Poland
Regional Cup
Sleza Wroclaw
۳
۰
Zaglebie Lubin II
inprogress
۱۸:۳۰
Tunisia
Ligue 1, Championship Group
Club Africain
۰
۰
Etoile Sportive du Sahel
inprogress
۱۹:۳۰
Croatia
3. HNL
NK Vrbovec
۱
۰
NK Tresnjevka
inprogress
۱۹:۳۰
NK Udarnik Kurilovec
۰
۰
NK Dugo Selo
inprogress
۱۹:۳۰
NK Tekstilac Ravnice
۰
۱
NK Mladost Petrinja
inprogress
۱۹:۳۰
HNK Segesta Sisak
۰
۰
NK Maksimir
inprogress
۱۹:۳۰
Gaj Mace
۱
۰
NK Hask Zagreb
inprogress
۱۹:۳۰
Nk Vrapce
۰
۰
NK Lucko
inprogress
۱۹:۳۰
NK Trnje
۰
۰
NK Zagorec Krapina
inprogress
۱۹:۳۰
Ecuador
Liga Pro Serie B
El Nacional Quito
۲
۰
Chacaritas SC
Finished
۰۴:۳۰
Paraguay
Division Intermedia
Sportivo Iteno
۱
۱
2 de Mayo
inprogress
۱۸:۳۰
Independiente FBC
۰
۰
Atletico Colegiales
inprogress
۱۸:۳۰
Malawi
Super League
Blue Eagles
۰
۰
Civo United
Finished
۱۷:۰۰
South America
Copa Libertadores, Group H
Sporting Cristal Lima
۰
۰
Talleres de Cordoba
Finished
۰۵:۰۰
CR Flamengo RJ
۳
۰
Universidad Catolica
Finished
۰۵:۰۰
Finland
Kakkonen Lohko C
VIFK Vaasa
-
-
GBK Kokkola
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Czech Republic
4. Liga
SFC Opava 2
۰
۰
FK Bohumin
inprogress
۱۹:۳۰
Tunisia
Ligue 1, Relegation Group
ES Hammam Sousse
۰
۰
Esperance Sportive Zarzis
inprogress
۱۸:۳۰
Olympique Beja
۲
۰
ES Metlaoui
inprogress
۱۸:۳۰
Italy
Serie D, Girone H
Audace Cerignola
۲
۰
Brindisi
inprogress
۱۸:۳۰
Italy
Serie D, Girone I
ASD San Luca
۲
۱
Santa Maria Cilento
inprogress
۱۸:۳۰
South America
Copa Sudamericana Group C
Banfield
۱
۱
Universidad Catolica Quito
Finished
۰۲:۴۵
Malaysia
Super League
Johor Darul Takzim FC
۲
۲
Pahang
Finished
۱۶:۴۵
Colombia
Regional League
Real San Jeronimo
۲
۰
E.D.P IND. Medellin
Finished
۰۵:۳۰
United States
USL League Two
Dalton Red Wolves SC
۲
۰
Southern Soccer Academy Kings
Finished
۰۴:۰۰
South Georgia Tormenta FC II
۲
۰
East Atlanta FC
Finished
۰۴:۰۰
South America
Copa Libertadores, Group B
Caracas FC
۰
۰
The Strongest La Paz
Finished
۰۲:۴۵
South America
Copa Libertadores, Group G
Penarol Montevideo
۰
۰
Cerro Porteno
Finished
۰۲:۴۵
Romania
Liga 1 Women
Independenta Baia Mare (W)
۱
۰
Banat Girls FC (W)
Finished
۱۲:۳۰
Bosnia and Herzegovina
Cup Women
ZNK Sfk 2000 Sarajevo (W)
۲
۰
ZFNK Emina (W)
inprogress
۱۹:۳۰
Bosnia and Herzegovina
Premier Liga
FK Zeljeznicar Sarajevo
-
-
FK Borac Banjaluka
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
NK Siroki Brijeg
-
-
FK Tuzla City
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Togo
Premier Division
AS Togo Port
۰
۰
ASC Kara
inprogress
۱۹:۳۰
Poland
III Liga
Mamry Gizycko
۰
۰
GKS Wikielec
inprogress
۱۹:۳۰
Uruguay
Reserve League
Deportivo Maldonado Reserves
۰
۰
CA River Plate Montevideo Reserves
Finished
۱۷:۳۰
Armenia
Premier League
FC Urartu Banants Yerevan
۰
۰
Alashkert
inprogress
۱۹:۳۰
Bosnia and Herzegovina
Cup
FK Krupa na Vrbasu
۰
۰
Rudar Prijedor
inprogress
۱۹:۳۰
Nicaragua
Primera Division Women
Real Esteli (W)
۰
۰
Juventus Managua (W)
inprogress
۱۹:۳۰
Russia
FNL 2, Group 4
Dinamo Barnaul
۳
۰
NoSta Novotroitsk
Finished
۱۶:۰۰
Irtysh Omsk
۱
۱
Gazovik 2 Orenburg
Finished
۱۷:۳۰
Faroe Islands
1. Deild
Klaksvíkar Ítróttarfelag II
۲
۱
Undrið FF
Finished
۰۰:۰۰
Saudi Arabia
Division 1
Hajer
-
-
Al-Quadisiya
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰